Mikołaj w przedszkolu

Poniedziałek… szóstego grudnia… długo wyczekiwany dzień, w którym dzieci jak zaczarowane same szybko wstały i bez żadnego ociągania pojawiły się w przedszkolu. Każde dziecko cały rok ciężko pracowało na to aby właśnie w tym dniu spotkać Świętego Mikołaja i móc odebrać od Niego podarunek. Nasi przedszkolacy bardzo starają się… „być grzecznym” i doskonale wiedzą że Mikołaj… „cały czas na nich patrzy”. Od samego rana dzieci podekscytowane wyczekiwały Świętego nasłuchując radosnego okrzyku „ho, ho, ho!” i odgłosów dzwonków sań. I w końcu przyjechał saniami z elfem, aniołkiem i diabełkiem. Dzieci były bardzo podekscytowane a św. Mikołaj za ich staranie przewiózł wszystkie dzieci swoimi saniami. Atmosfera spotkania była magiczna. Każdy w tym dniu został obdarowany prezentem.

Dodano: 5.12.2021