Mikołaj w przedszkolu

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas swoimi saniami, zaprzężonymi w konie i zaprosił dzieci na przejażdżkę saniami z elfem. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki i mówiły wierszyki. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami, a także zostawił nowe zabawki do sal przedszkolnych. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Dodano: 5.12.2022